شیلنگهای فشار قوی

خرید شیلنگ انتقال آب

شیلنگ انتقال آب از شیلنگ های صنعتی با جنس لاستیک و دارای تقویت کننده ای با بافت مقاوم می باشد، این شیلنگ در اندازه های 1.25 تا 12 اینچ تولید می شود و می توانند تا 30 بار فشار تحمل کنند، همچنین شعاع خمش آن تا 12 برابر قطر داخلی اش است و فقط جهت انتقال آب استفاده می شود، اگر شیلنگی برای مکش آب نیاز داشته باشید می توانید از شیلنگ مکش و تخلیه آب استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با ساختار انواع شیلنگ ها و علائم اختصاری و نوشته های روی آن می توانید مطب مربوطه به ساختار انواع شیلنگ را مطالعه بفرمایید.

ساختار شیلنگ انتقال آب

همه‌ی شیلنگ ها از سه لایه تشکیل شده اند لوله مرکزی، یک لایه تقویت کننده و پوشش بیرونی در شیلنگ های انتقال آب، لایه اول  لوله مرکزی از جنس لاستیک صنعتی ، لایه دوم آن یعنی لایه تقویت کننده، یک لایه از بافت صنعتی با مقاومت تنش بالا و لایه خارجی نیز ازجنس لاستیک صنعتی است که در برابر اوزون و شرایط جوی مقاومت زیادی دارد. شلنگ های انتقال آب برای تخلیه آب و سایر مایعات غیر خورنده استفاده می شود.

 

علائم ثبت شده روی شیلنگ های انتقال

روی تمام شیلنگ های صنعتی یک سری علائم و نوشته های ثبت شده که نشان دهنده مشخصات و شرایط کار ونگهداری از آنهاست، در ادامه علائم ثبت شده روی شیلنگ های انتقال آب را بیان می کنیم.

شیلنگ انتقال آب
شیلنگ انتقال آب

NCR WD 150 – WATER DELIVERY HOSE – ID “ – BP 450 PSI – WP 150 PSI

  •  NCR   WD 150: نشان دهنده‌ی نام برند شیلنگ، مدل آن
  •  WATER DELIVERY HOSE: بیان می‌کند این نوع شیلنگ، یک شیلنگ انتقال آب ست.
  • ID: قطر داخلی شیلنگ
  • BP  450 PSI:  فشار ترکیدن برابر 450 PSI
  • WP  150 PSI: فشار کاری برابرست با 150

شرایط کار ونگهداری از شیلنگ انتقال آب

این شیلنگ فقط جهت انتقال آب و سایر مایعات غیر خورنده استفاده می شود ، شعاع خمشی 12 برابر قطر داخلی اش دارد، از دمای 20- تا 80 + درجه را تحمل میکند و ضریب اطمینان شلنگ انتقال آب 3 برابر فشار کاری اش است.

مشخصات شیلنگ انتقال آب

همه ی شیلنگ های انتقال آب فشار ترکیدنی (BP) 30 بار و فشار کار (BP ) 10 بار دارند، تفاوت انواع شیلنگ های انتقال آب در طول و قطر داخلی و خارجی آنهاست برای انتخاب راحت تر جدول مشخصات شیلنگ ها در زیر آورده شده است.

 

جدول مشخصات شیلنگ انتقال آب
جدول مشخصات شیلنگ انتقال آب

 

به طور کلی می‌توان گفت که شیلنگ‌های انتقال اب از جمله شیلنگ‌های صنعتی هستند که برای انتقال آب و سایر سیالات غیر خورنده استفاده می‌شوند، آنها می توانند فشار ترکیدنی برابر با 30 بار را تحمل کنند و سایز شیلنگ ها که همان اندازه‌ی قطر داخلی اسمی آنهاست، از 1.25 تا 12 اینچ است، شما می توانید با توجه به نیازتان می‌توانید هر کدام از شیلنگ های بالا را انتخاب کنید، برای خرید و کسب اطلاع از قیمت شیلنگ های انتقال آب می‌توانید با کارشناسان ما در هیدرو صنعت بهنام تماس بگیرید.

خرید شیلنگ انتقال آب, شلنگ انتقال آب, شیلنگ انتقال آب, شیلنگهای فشار قوی, قیمت شیلنگ انتقال آب, مشخصات شیلنگ انتقال آب

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up